آوید صنعت – فروش انواع موتور ویبره و الکتروموتور

آوید صنعت حضور چندین ساله خود در بخش های مختلف صنعت از جمله تولید و واردات انواع موتور ویبره و تجربه حاصل از آن را بوسیله محصولات استاندارد و با کیفیت به شما تقدیم می کند. کسب اعتماد مشتری دست رنج ما در این سال ها می باشد. آوید صنعت به فروش انواع موتور ویبره و الکترو مورتور می پردازد. لذا برای لیست قیمت موتور ویبره و یا لیست قیمت الکرتو موتور می توانید همواره با ما در ارتباط باشید.

محصولات ما

موتور ویبره بدنه ایرانی

مشاهده محصول

موتور ویبره بدنه ترکیه‌ای کمپ

مشاهده محصول

موتور ویبره بدنه ایتالیایی ایتال ویبره

مشاهده محصول

موتور ویبره بدنه چینی

مشاهده محصول

موتور ویبره بدنه ایتالیایی اُام‌بی

مشاهده محصول

وتور ویبره بدنه ایتالیایی اُلی

مشاهده محصول

جدیدترین خواندنی ها

روش انتخاب و نصب ویبره بدنه

ادامه مطلب

کاربرد ویبره بدنه در صنعت

ادامه مطلب

میکرو ویبره و کاربرد آن

ادامه مطلب

 

موتور ویبره (موتور ویبراتور)

امروزه امنیت سازه های بتنی و فلزی یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین در شهرها و کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه می باشد . به گونه ای که کیفیت و استاندارد بالای ساختمان ها و سایر المان های شهری از جمله پل ها و معابر و … نشان دهنده میزان توسعه یافتگی یک کشور می باشد . به همین دلیل مسئولین مربوطه از تمام روش ها برای رسیدن به این هدف بهره می جویند.

یکی از ابزارهایی که برای بالابردن کیفیت بتن در سازه های بتنی و ساختمان ها و بالا بردن کیفیت جوش ها در سازه های فلزی و تنش زدایی جوش ها مورد استفاده قرار می گیرد ویبراتور صنعتی می باشد.

ویبراتور صنعتی چه مستقیما درون بتن و یا با نصب به قالب بتن و یا میز ویبره و سایر تجهیزات مربوط به بتن ، می تواند خل و فرج و تنش ها موجود در بتن را کاهش بدهد و همین امر باعث می گردد ساختمان ها در مقابل زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاومت بیشتری داشته و تمام استاندارهای مربوط به کیفیت سازه را پاس نمایند.

شرکت آوید صنعت این نیاز مبرم و حیاتی را در صنعت کشور ایران شناسایی نموده و بعد از سالها تلاش مفتخر به تولید ، واردات و صادرات انواع موتور ویبره بدنه و موتور ویبره بتن گشته است . تیم آوید صنعت همیشه وظیفه خود می داند که بهترین محصولات با بالاترین میزان بهره وری و قیمت مناسب و مقرون به صرفه را به مشتری عرضه کند . ما مشتری را سرمایه اصلی خود می دانیم و عدم رضایت مشتری به هیچوجه برای شرکت آوید صنعت و اعضای این شرکت قابل قبول نمی باشد.

برای مطرح کردن هر گونه سوالی ، و همچنین خرید انواع ویبره بدنه با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۵۵۲۶۶۱۴۰

۰۹۱۲۹۴۲۷۵۲۱

برای دریافت لیست قیمت موتور ویبره و خرید موتور ویبره بر روی این کلمات کلیک نمایید.