جستجو کردن

ویدئو کاربرد موتور ویبره در سورتر

مدت زمان ویدئو : 0:37 دقیقه
حقوق کپی رایت ویدئو : کپی ویدئو مجاز نمی باشد.

در ویدئو کاربرد موتور ویبره در سورتر نحوه قرار گیری و نصب ویبره نمایش داده شده است. آوید صنعت تولید کننده و تامین کننده ویبراتور صنعتی آماده ارائه خدمات به صنعتگران عزیز می باشد.

دستگاه سورتر چیست؟ برای فروش بهتر محصولات نیاز به سورت کردن می باشد. در دستگاه همانطور که مشاهده می کنید محصولات کشاورزی براساس اندازه جداسازی و سورت می شود.

کاربرد موتور ویبره در سورتر چیست؟

در دستگاه سورتر بر روی فیدر ارتعاشی، ویبره بدنه نصب می شود. ویبراتورهای پیشرفته این امکان را به شما می دهند تا سرعت حرکت محصولات را کنترل کنید. قابلیت تنظیم موتور ویبره این امکان را به شما می دهد تا سرعت حرکت سیب زمینی را در ویدئو کاربرد موتور ویبره در سورتر را کنترل کنید. برای خرید ویبراتور مناسب و تعیین میزان ضربه و دور موردنیاز دستگاه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مطلب مرتبط: ویدئو تنظیم لنگ های موتور ویبره

نکته مهم:

این دستگاه انواع و اقسام گوناگون دارد. سورترهای مدرن امروزی با هوش مصنوعی کار میکنن. تکنولوژی ماشین آلات کشاورزی به جایی رسیده که بدون دخالت نیروی انسانی مراحل سورت محصولات کشاورزی انجام می شود.

کاربرد ویبراتور در سورترهای هوشمند بر روی فیدرهای لرزشی که محصول را به سمت کانوایر منتقل می کند.

در دستگاه سورتر هوشمند، دوربین ها و سنسورهای وجود دارند که یک تصویر 360 درجه از محصول می گیرد. با توجه به داده شده به دستگاه وقتی محصول به خروجی های مختلف دستگاه سورتر می رسد، اگر ویژگی محصول با خروجی تطبیق داشت در سبد خروجی آن قرار می گیرد. در غیر اینصورت به خروجی بعدی فرستاده می شود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *